Kas tai yra kriptovaliuta “TRON“

Kriptovaliutų pasaulis nuolat vystosi, siūlydamas vartotojams ir investuotojams naujausias virtualias monetas. Ne visos nusipelno dėmesio ir investicijų, bet rasime tokių, kurios turi ateitį. Viena iš jų yra TRON, Kinijos pasididžiavimas, kuri užkariauja tarptautinę rinką.

Kinijos pasididžiavimas – kriptovaliuta “TRON“

Kinijos technologai yra vieni didžiausių virtuozų tarptautinėje technologijų srityje. Vidurio valstybėje veikia Facebook, YouTube, Paypal analogai, o taip pat patentuotų įrenginių ir technologijų serija. Nenuostabu, kad Kinijos specialistai nusprendė sukurti savo virtualią monetą.

TRON kriptovaliutų kūrėjas yra jaunasis genijus Justinas Sun, kuris būdamas 25 metų pateko į Forbs žurnalo viršelį. Išradėjas, kurdamas e-monetą, siekė sujungti švietimą su pramoga, todėl TRON leidžia atlikti mokėjimus už populiariausių platformų, stream tipo tinklalapių ir mobiliųjų paslaugų naudojimą. Šios galimybės padėjo TRON -ui įgyti populiarumą nacionalinėje ir tarptautinėje rinkoje.

TRON” kriptovaliutos technologija

Iš pradžių TRON rėmėsi Etherum kriptovaliutos tinklu, tačiau greitai šis tinklas buvo pakeistas ir sukurtas nuosavas. Šiuo metu TRON veikia remiantis blockchain technologija ir uždarų diskų sistema, o tai reiškia, kad jis atitinka dabartinius reikalavimus ir naudoja išorinę klientų atmintį, kad rinkti ir saugoti duomenis, susijusius su valiuta. Dėl to TRON pasiekė visišką išteklių decentralizaciją ir sukūrė uždarą sistemą.

Blockchain technologija ir uždari diskai lemia, kad TRON – tai praktiška ir visiškai saugi valiuta. Ją galima naudoti anonimiškai pasirinktose vietose visame pasaulyje, nebijant vagystės.

TRON” populiarumas Kinijoje ir pasaulyje

TRON buvo sukurtas siekiant apeiti Kinijos cenzūrą, nes technologijos neleidžia pamatyti savininko sandorių. Tai reiškia visišką anonimiškumą ir apsaugą nuo lėšų konfiskavimo ir užšaldymo. Tokios galimybės užtikrino jam populiarumą Kinijoje ir visoje Azijoje. Tačiau tai dar ne viskas.

TRON kriptovaliutą taip pat pastebėjo tarptautinės korporacijos ir verslininkai. Visa tai greitų ir anoniminių mokėjimų dėka. Dėl to TRON tapo puikia tarptautine investicija.

Sėkmė kriptobiržoje!

2018 metais kriptovaliuta “TRON“ oficialiai debiutavo kriptobiržoje, tapdamas tarptautinių korporacijų ir privačių traderių bei investuotojų investicija. Ir šį kartą e-moneta pasiekė sėkmę.

Po nepilnų šešių mėnesių po premjeros “CoinMarketCap” servisas įtraukė TRON į dešimtuką daugiausiai žadančių kriptovaliutų. TRON taip pat sugebėjo surinkti net 6 milijardus dolerių kapitalo tolesnei plėtrai ir investicijoms.

Didžiulė sėkmė kriptobiržoje lėmė, kad TRON įgyja vis didesnį traderių populiarumą, kurie įžvelgė jame perspektyvią investiciją.

Τι είναι το κρυπτονόμισμα TRON

κρυπτονόμισμα TRON